Serdecznie zapraszamy na zajęcia Sekcji Instrumentów Perkusyjnych w poniedziałki od 17:30 do 19:00.
Krótki filmik z naszych zajęć poniżej:
Program zajęć pozalekcyjnych „Sekcji Instrumentów Perkusyjnych” jest adresowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy swoje spontaniczne zainteresowania muzyczne pragną rozwijać uczestnicząc w zajęciach pozalekcyjnych.