Dzień dobry Tysiąclatki!
Ponieważ nie mamy , niestety , możliwości ćwiczeń wokalnych „na żywo”
proponuję zapoznać się i wziąć czynny – koniecznie! – udział w ciekawych
ćwiczeniach emisji głosu prowadzonych przez panią Annę Sozańską – Kut
z portalu e-kamerton.
Pierwszy link to ćwiczenia rozgrzewające sam aparat głosowy,
https://www.youtube.com/watch?v=pZnl8-Vly9s&t=295s
kolejny to konkretne już ćwiczenia oddechowe.
https://www.youtube.com/watch?v=LH38oRidCA0&t=85s
A jeśli ktoś ze starszych Tysiąclatek jest zainteresowany to
polecam kolejny link rozszerzający nasza wiedzę o głosie jako takim.
https://www.youtube.com/watch?v=JoX_piMZxtE
Myślę, że się Wam spodoba…
Pozdrawiam
Jerzy Pucka