Z okazji Święta Niepodległości przygotowałam dla Was kolejne ćwiczenie z kodowania.
Zapraszam do zabawy – pani z informatyki 🙂
Z okazji Święta Niepodległości przygotowałam dla Was kolejne ćwiczenie z kodowania.
Zapraszam do zabawy – pani z informatyki 🙂